W tzw. szpitalach węzłowych, których jest w Polsce 510, będzie szczepiony personel medyczny i niemedyczny przeciw COVID-19. Województwo podkarpackie ma 29 placówek. Szczepienia personelu placówek medycznych ruszą przed akcją szczepienia populacyjnego.
– W szpitalach węzłowych zostanie zaszczepiony personel tych szpitali, ale także innych jednostek, w tym aptek oraz personel placówek medycznych, które nie posiadają umowy z NFZ. Do 20 grudnia br. placówki będą zbierać dane personelu medycznego i niemedycznego, który zostanie zaszczepiony w konkretnym szpitalu węzłowym. Co ważne, nie obowiązuje rejonizacja przy wyborze miejsca szczepienia – informuje Rafał Śliż, rzecznik prasowy Podkarpackiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Rzeszowie.
Osoby spoza tej grupy będą szczepione później w innych placówkach. Gdzie? Dowiemy się ok. 17 grudnia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Polecam https://youtu.be/agIhzovSoNg
większość z nich weźmie zamiast szczepionki dla swego bezpieczeństwa TYLKO sól fizjologiczną ? by pokazać i zapewnić ludzi jaka ta szczepionka""BEZPIECZNA""
„Trzeba zaangażować celebrytów, ludzi z pierwszych stron gazet. Oni nie mają żadnej wiedzy, ale oni mają większy wpływ, niż mowa niejednego znawcy, profesora /…/ Coraz więcej pojawia się w mediach sceptyków co do szczepień. Na tej liście są także lekarze, żebyście państwo mieli świadomość. My wszystkich tych lekarzy w tej chwili, będziemy, brzydkie słowo użyję, PRZESŁUCHIWAĆ, czy wzywać do wyjaśnień ich postawy, przed organy odpowiedzialności zawodowej.” - https://youtu.be/xOlFkQ5DobQ
SZCZEPIENIA NIEBEZPIECZNE UKRYWANE FAKTY - NAMA-HATTA.PL
LEKARZE DO SZCZEPIEŃ PODCHODZĄ Z OPORAMI CHĘTNYCH JEST NIWIELU - ZDROWIE.DZIENNIK.PL
Najpierw pisowskie złodzieje niech zaszczepią kurdupla, którego broni kilka ton policjantów
Polecam https://youtu.be/agIhzovSoNg
większość z nich weźmie zamiast szczepionki dla swego bezpieczeństwa TYLKO sól fizjologiczną ? by pokazać i zapewnić ludzi jaka ta szczepionka""BEZPIECZNA""
„Trzeba zaangażować celebrytów, ludzi z pierwszych stron gazet. Oni nie mają żadnej wiedzy, ale oni mają większy wpływ, niż mowa niejednego znawcy, profesora /…/ Coraz więcej pojawia się w mediach sceptyków co do szczepień. Na tej liście są także lekarze, żebyście państwo mieli świadomość. My wszystkich tych lekarzy w tej chwili, będziemy, brzydkie słowo użyję, PRZESŁUCHIWAĆ, czy wzywać do wyjaśnień ich postawy, przed organy odpowiedzialności zawodowej.” - https://youtu.be/xOlFkQ5DobQ