Reklama

Turniej motoryzacyjny już jutro

W najbliższą sobotę, 14 maja, o g. 10.15 w siedzibie przemyskiego WORD rozpocznie się 20. Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Przedsięwzięcie, zorganizowane we współpracy z Zarządem Okręgowym Polskiego Związku Motorowego w Rzeszowie, ma na celu podnoszenie kultury społeczeństwa i poprawę stanu bezpieczeństwa na polskich drogach.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    hjgfcx - niezalogowany 2016-05-13 14:59:37

    Kto buduje prywatną plaże w na żwirowni w Przemyślu i dlaczego to nie miasto , nie ma tablicy informacyjnej .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama