Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” odmówiło wypłaty odszkodowań za zniszczone nagrobki na Cmentarzu Głównym w Przemyślu. Na mogiły w październiku ub.r. przewróciło się drzewo.
Przypomnijmy: potężny jesion przewrócił się 21 października, kilkanaście minut po godz. 7 rano. Nikomu nic się nie stało, ale uszkodzonych zostało 12 nagrobków i ogrodzenie oddzielające nekropolię od Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. Poszkodowani, zgodnie ze wskazówkami, złożyli wnioski o odszkodowania za pośrednictwem urzędu miejskiego.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Zrezygnować z takiego " ubezpieczenia". ZAWRZEĆ " UMWE , TO TAK , ALE GDY TRZEBA WYPŁACIĆ NALEŻNE ODSZKODOWANIE , TO JUŻ KOMBINACJA. Przecież to pachnie złodziejstwem.
Sama nazwa (tow.ubezpieczeń wzajemnych) świadczy o tym jak to z nimi jest czyli wzajemnie się złóżcie i naprawcie.
Polska. Masakryczny kraj. Urzędnicy i sprzedawcy w sklepach robią fochy jakby to z ich kieszeni szły pieniądze na zwroty/odszkodowania.POJEBANY KRAJ.
Zrezygnować z takiego " ubezpieczenia". ZAWRZEĆ " UMWE , TO TAK , ALE GDY TRZEBA WYPŁACIĆ NALEŻNE ODSZKODOWANIE , TO JUŻ KOMBINACJA. Przecież to pachnie złodziejstwem.
Sama nazwa (tow.ubezpieczeń wzajemnych) świadczy o tym jak to z nimi jest czyli wzajemnie się złóżcie i naprawcie.
Polska. Masakryczny kraj. Urzędnicy i sprzedawcy w sklepach robią fochy jakby to z ich kieszeni szły pieniądze na zwroty/odszkodowania.POJEBANY KRAJ.