Reklama

Święto modelarzy i miłośników kolei.[WIDEO, GALERIA]

W pięknych wnętrzach przemyskiego dworca PKP, w stylowej Restauracji Perła Przemyśla miłośnicy kolejnictwa przez dwa dni mają prawdziwe święto: III Pokaz Makiety Modułowej. Pokaz przygotowali modelarze z Beskidzkiej Grupy Modelarskiej wspieranej przez przemyskich pasjonatów.

Przez dwa dni szóstego i siódmego lipca na przemyskim dworcu PKP mieszkańcy mieli możliwość podziwiania miniatur składów kolejowych, autentycznych stacji, dzielnic miast, w tym zasańskiego fragmentu torowiska. Ten moduł wykonał Janusz Kroczek, dziennikarz przemyskiego oddziału Telewizji Kablowej TOYA, prywatnie pasjonat modelarstwa. – Całymi miesiącami trzeba cierpliwie pracować, aby wiernie oddać wykonywany fragment torowiska i składu kolejowego. Czego jednak nie robi się dla wnuków – mówi. Jednocześnie nie kryje, że i dla niego jest to świetna zabawa, hobby i forma relaksu. – Przemyski dworzec to świetne miejsce dla takich prezentacji. Lubimy tu wracać – dodał prezes Beskidzkiej Grupy Modelarskiej Wojciech Niedoba.

(aw)      

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 07/07/2024 20:03
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama