Międzynarodowy salon fotograficzny „Tylko jedno zdjęcie” od lat ma na celu konfrontacje postaw twórczych fotografików polskich i zagranicznych, jak również osób, które amatorsko zajmują się fotografią oraz ukazanie współczesnych tendencji i kierunków rozwoju fotografii, dokonaniu wyboru tej jednej najlepszej zdaniem artysty pracy.
– Konkurs i potem wystawy pokonkursowe to „światowa uczta fotografii”, na którą zjeżdżają się fotograficy z Polski jak i z państw ościennych naszego regiony. Z roku na rok przybywa uczestników, pojawiają się kolejne państwa, nawet te bardzo odległe (np. Bahrain, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Singapur). Wzrasta poziom fotografii jak również wymagania FIAP jakim Miejski Ośrodek Kultury jako organizator musi sprostać
– mówi Komisarz konkursu Krzysztofa Peszko AFRP.
Tegoroczny wernisaż wystawy prac konkursowych połączony z wręczeniem nagród i wyróżnień odbędzie się w Galerii Rynek 6 w Jarosławiu, w sobotę, 16 listopada o g. 15. Jako patron medialny wydarzenia, serdecznie zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze