Reklama

Uciążliwa sprawa dla pasażerów autobusów

04/03/2016 20:00

– Jestem inwalidą i często korzystam z komunikacji miejskiej. Zauważyłem, że zdarza się tak, że autobusy nie stają naprzeciw przystanków zadaszonych, tylko nieco dalej. W czasie zimy, kiedy pada śnieg, jest to trochę uciążliwe, bo odśnieża się głównie teren naprzeciwko przystanków zadaszonych. Może ten apel dotrze do kierowców i ułatwią pasażerom korzystanie z usług MZK.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    dd - niezalogowany 2016-03-05 09:30:35

    Po pierwsze-czasami,po drugie zimy nie ma,po trzecie zawsze nalezy podjechac na początek zatoczki

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Piotr - niezalogowany 2016-03-07 09:36:04

    A po czwarte od dziś autobus będzie podjeżdżał pod klatkę schodową.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama