– Jestem inwalidą i często korzystam z komunikacji miejskiej. Zauważyłem, że zdarza się tak, że autobusy nie stają naprzeciw przystanków zadaszonych, tylko nieco dalej. W czasie zimy, kiedy pada śnieg, jest to trochę uciążliwe, bo odśnieża się głównie teren naprzeciwko przystanków zadaszonych. Może ten apel dotrze do kierowców i ułatwią pasażerom korzystanie z usług MZK.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Po pierwsze-czasami,po drugie zimy nie ma,po trzecie zawsze nalezy podjechac na początek zatoczki
A po czwarte od dziś autobus będzie podjeżdżał pod klatkę schodową.