Odkąd pętla dla autobusów MZK znajduje się naprzeciwko gazowni przy ulicy Rogozińskiego, zauważalny jest pewien problem natury estetycznej.
Otóż autobusy wyjeżdżające z tego terenu na kołach mają zwykle sporo błota, a to ciągnione jest potem na asfalt, gdzie zalega przez resztę dnia. Przyjeżdżający od strony Buszkowic kierowcy najeżdżają na nie, zmierzając do Przemyśla. Czy naprawdę nie da się nic z tym zrobić? Za brudne koła należałoby wystawić choć z raz mandat, być może wówczas by jakoś rozwiązano ten problem.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dlaczego kierowca ma płacić mandat? Co to za durne prostackie myślenie? Niech płaci ZDM.Niech zgadnę... ten czytelnik ma dużo wolnego czasu i obserwując co kto robi i gdzie się zesrał, na pewno pali papierosy.Kupując je wypakowuje z folii i folię rzuca w piz...u na ziemię. Potem spalonego papierosa też gdzie popadnie i jest zadowolony z życia.No i co teraz.... czytelniku?
Proponuję ,żeby tzw"czytelnik " pierwszy - dla przykładu , zapłacił i to najwyższy przewidziany taryfikatorem mandat , a póżniej zabierał głos .Co " czytelnik " na to ? Słucham
Dlaczego kierowca ma płacić mandat? Co to za durne prostackie myślenie? Niech płaci ZDM.Niech zgadnę... ten czytelnik ma dużo wolnego czasu i obserwując co kto robi i gdzie się zesrał, na pewno pali papierosy.Kupując je wypakowuje z folii i folię rzuca w piz...u na ziemię. Potem spalonego papierosa też gdzie popadnie i jest zadowolony z życia.No i co teraz.... czytelniku?
Proponuję ,żeby tzw"czytelnik " pierwszy - dla przykładu , zapłacił i to najwyższy przewidziany taryfikatorem mandat , a póżniej zabierał głos .Co " czytelnik " na to ? Słucham