– Wzmożone prace prowadzone na odcinku autostrady na granicy Gorliczyny i Przeworska stają się uciążliwe. Samochody ciężarowe kursują tutaj bardzo często. To dobrze, że robota idzie do przodu, ale kierowcy powinni przestrzegać obowiązujących ich zasad. Problemem jest przewożony ciężarówkami piasek, który kurzy się na jadące za nimi auta. Ostatnio jechałem bezpośrednio za jedną z nich i cały przód auta miałem zabrudzony. Kierowcy nie zawsze nakrywają plandeką przyczepę z piaskiem, a powinni. Wiadomo, że każdy się spieszy, ale tych ciężarówek kursuje tutaj bardzo dużo, dlatego dla osób mieszkających w pobliżu, stale pokonujących tę trasą, jest to bardzo uciążliwe – mówi Czytelnik.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze