Reklama

Uczcili ofiary katastrofy [ZDJĘCIA]

11/04/2018 15:30

Przed tablicą upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej na gmachu Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej 10 kwietnia odbyły się uroczystości z okazji 8. rocznicy tej tragedii.

Wartę wystawili: 5. Batalion Strzelców Podhalańskich im. gen. Bryg. Andrzeja Galicy oraz harcerze z Hufca Ziemi Przemyskiej im. Orląt Przemyskich. Zebranych powitał dyrektor muzeum Jan Jarosz, a po nim głos zabrali: prezydent Przemyśla Robert Choma i wójt gminy Przemyśl Andrzej Huk. Modlitwę za zmarłych odmówił ks. Stanisław Czenczek.

Po złożeniu kwiatów i zapaleniu zniczy, zebrani odśpiewali hymn, a za udział w uroczystościach podziękował zastępca prezydenta Janusz Hamryszczak.

Organizatorami wydarzenia byli: komitet miejski Prawa i Sprawiedliwości w Przemyślu, prezydent Przemyśla oraz dyrektor Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Twój nick - niezalogowany 2018-04-12 09:56:20

    Wszystko super ale te budynki w tle odstraszają, naprawdę przydałby się solidny remont okolicy. My mieszkańcy jesteśmy do tego widoku przyzwyczajeni ale ktoś kto przyjeżdża z zewnątrz może się wystraszyć. Dopiero zdjęcia uświadamiają nam obraz nędzy i rozpaczy. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2018-04-12 13:00:07

    Oto CHOMIKOWO w KACZOGRODZIE! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ciekawski obserwator - niezalogowany 2018-04-12 18:43:05

    Rozumiem  ,  że wszystko to  odbywało się   w godzinach pracy . Jak było panie Choma i spółka ,   przed czy po godz. 15.00.  Kiedy odpracowanie tej absencji w pracy?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama