Przed tablicą upamiętniającą ofiary katastrofy smoleńskiej na gmachu Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej 10 kwietnia odbyły się uroczystości z okazji 8. rocznicy tej tragedii.
Wartę wystawili: 5. Batalion Strzelców Podhalańskich im. gen. Bryg. Andrzeja Galicy oraz harcerze z Hufca Ziemi Przemyskiej im. Orląt Przemyskich. Zebranych powitał dyrektor muzeum Jan Jarosz, a po nim głos zabrali: prezydent Przemyśla Robert Choma i wójt gminy Przemyśl Andrzej Huk. Modlitwę za zmarłych odmówił ks. Stanisław Czenczek.
Po złożeniu kwiatów i zapaleniu zniczy, zebrani odśpiewali hymn, a za udział w uroczystościach podziękował zastępca prezydenta Janusz Hamryszczak.
Organizatorami wydarzenia byli: komitet miejski Prawa i Sprawiedliwości w Przemyślu, prezydent Przemyśla oraz dyrektor Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wszystko super ale te budynki w tle odstraszają, naprawdę przydałby się solidny remont okolicy. My mieszkańcy jesteśmy do tego widoku przyzwyczajeni ale ktoś kto przyjeżdża z zewnątrz może się wystraszyć. Dopiero zdjęcia uświadamiają nam obraz nędzy i rozpaczy.
Rozumiem , że wszystko to odbywało się w godzinach pracy . Jak było panie Choma i spółka , przed czy po godz. 15.00. Kiedy odpracowanie tej absencji w pracy?
Dlaczego tak mało mieszkańców Przemyśla było na uroczystości -wydaje się że organizatorzy winni poćwiczyć,może jakiś grill,wycieczka rowerowa,sprzątanie brzegów Sanu.
To było o 15.30. Niech Cię tak dupa nie boli
Wszystko super ale te budynki w tle odstraszają, naprawdę przydałby się solidny remont okolicy. My mieszkańcy jesteśmy do tego widoku przyzwyczajeni ale ktoś kto przyjeżdża z zewnątrz może się wystraszyć. Dopiero zdjęcia uświadamiają nam obraz nędzy i rozpaczy.
Oto CHOMIKOWO w KACZOGRODZIE!
Rozumiem , że wszystko to odbywało się w godzinach pracy . Jak było panie Choma i spółka , przed czy po godz. 15.00. Kiedy odpracowanie tej absencji w pracy?