Gminne obchody 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości organizują wójt gminy Przeworsk i Gminny Ośrodek Kultury w Przeworsku.
10 listopada, o g. 13 montaż słowno-muzyczny, potem msza św. w intencji Ojczyzny w kościele pw. św. Mikołaja Biskupa w Urzejowicach, a następnie spotkanie przed pomnikiem Hallerczyka.
11 listopada z kolei msza św. w kościele pw. św. Marii Magdaleny w Nowosielcach ( g. 11), a potem akcja „Niepodległa do Hymnu”, spotkanie przed Dębem Pamięci mjra Karola Opitza i VII Przegląd Pieśni Patriotycznych.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze