Reklama

Uczczą 104. rocznicę odzyskania niepodległości

Gminne obchody 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości organizują wójt gminy Przeworsk i Gminny Ośrodek Kultury w Przeworsku.

10 listopada, o g. 13 montaż słowno-muzyczny, potem msza św. w intencji Ojczyzny w kościele pw. św. Mikołaja Biskupa w Urzejowicach, a następnie spotkanie przed pomnikiem Hallerczyka.

11 listopada z kolei msza św. w kościele pw. św. Marii Magdaleny w Nowosielcach ( g. 11), a potem akcja „Niepodległa do Hymnu”, spotkanie przed Dębem Pamięci mjra Karola Opitza i VII Przegląd Pieśni Patriotycznych.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama