Już 25 lat jarosławska uczelnia kształci studentów na wielu odpowiadających dzisiejszemu rynkowi pracy kierunkach. Okazją do świętowania tego jubileuszu był 18 października, kiedy to przyjęto także do grona studenckiej społeczności nowych żaków i uhonorowano zasłużonych pracowników.
25-lecie jarosławskiej Alma Mater połączone zostało z oficjalną inauguracją nowego roku akademickiego i przyjęciem nowej nazwy. Z Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno-Ekonomicznej im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu szkoła przemianowana została na Państwową Akademię Nauk Stosowanych im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu.
Ma to związek z...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 89% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze