Reklama

Uczelnie będą współpracować

22/07/2018 14:00

Rektorzy Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu i Politechniki Rzeszowskiej podpisali umowę patronacką, która zakłada szeroką współpracę obu uczelni

– Porozumienie obejmuje konsultowanie oraz wymianę doświadczeń dotyczących efektów i[paywall] jakości kształcenia, wzajemne udostępnianie bazy naukowo-dydaktycznej, wsparcie w działaniach na rzecz badań i rozwoju, dotyczących innowacyjności i przedsiębiorczości, współpracę przy redagowaniu czasopism naukowych wydawanych w obu uczelniach, wspieranie współpracy uczelnianych organizacji studenckich obu uczelni, wzajemny udział w konferencjach, sympozjach, seminariach naukowych oraz forach dyskusyjnych organizowanych na obu uczelniach – opisuje Marcin Sowiński, kierownik działu organizacji i promocji PWSW.

Uczelnie mają też wspólnie organizować i rozwijać kontakty z zagranicznymi szkołami wyższymi, w szczególności z krajów wschodnich. Będą też współpracować przy tworzeniu  nowych kierunków studiów, w tym studiów podyplomowych, kursów dokształcających i szkoleń.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    m - niezalogowany 2018-07-23 15:19:16

    Gratulacje

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama