Reklama

Uczniowie fotografują książki

24/05/2017 13:00

W Mediatece Przemyskiej Biblioteki Publicznej do końca maja czynna jest wystawa fotografii uczniów gimnazjów i szkół średnich.


fot.Jacek Szwic
Autorzy zdjęć na tle swoich prac.

Wystawa jest pokłosiem trzeciej edycji konkursu fotograficznego poświęconego czytelnictwu, którego[paywall] organizatorem jest Przemyska Biblioteka Publiczna.
W tym roku na konkurs, którego hasło brzmiało „... Z książką”, wpłynęło 66 prac, spełniających wymogi regulaminowe.

Po obejrzeniu zdjęć nagrodę Grand Prix komisja przyznała Sarze Szkole z Zespołu Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu za zestaw fotografii: Podróż w świat wyobraźni, Najlepszy sposób na relaks, Dwa w jednym. Pierwszą nagrodę otrzymała Wiktoria Głuchowicz  z Zespołu Szkół w  Krównikach za fotografie W podróży i Zaczytane, a drugą jury przyznało Emilii Kowalik z I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu za zdjęcie Sterta… książek.

Natomiast wyróżnienia otrzymali: Natalia Grabowska z Gimnazjum w Krównikach za zdjęcie Z książką oraz Wiktoria Popielarz z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu z zestaw zdjęć: Zawalenie książek, Czytanie książek, Biurko książek. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy.


JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama