W Mediatece Przemyskiej Biblioteki Publicznej do końca maja czynna jest wystawa fotografii uczniów gimnazjów i szkół średnich.

fot.Jacek Szwic
Autorzy zdjęć na tle swoich prac.
Wystawa jest pokłosiem trzeciej edycji konkursu fotograficznego poświęconego czytelnictwu, którego[paywall] organizatorem jest Przemyska Biblioteka Publiczna.
W tym roku na konkurs, którego hasło brzmiało „... Z książką”, wpłynęło 66 prac, spełniających wymogi regulaminowe.
Po obejrzeniu zdjęć nagrodę Grand Prix komisja przyznała Sarze Szkole z Zespołu Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu za zestaw fotografii: Podróż w świat wyobraźni, Najlepszy sposób na relaks, Dwa w jednym. Pierwszą nagrodę otrzymała Wiktoria Głuchowicz z Zespołu Szkół w Krównikach za fotografie W podróży i Zaczytane, a drugą jury przyznało Emilii Kowalik z I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu za zdjęcie Sterta… książek.
Natomiast wyróżnienia otrzymali: Natalia Grabowska z Gimnazjum w Krównikach za zdjęcie Z książką oraz Wiktoria Popielarz z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu z zestaw zdjęć: Zawalenie książek, Czytanie książek, Biurko książek. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze