Reklama

Uczniowie „Kołłątaja” spotkali się z biskupem

19/03/2015 08:03

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 im. H. Kołłątaja w Przeworsku miała okazję się spotkać z ks. bp. Adamem Szalem. Biskup Pomocniczy Archidiecezji Przemyskiej wykorzystał swój pobyt w mieście, związany z wizytacją parafii pw. św. Barbary i pojawił się wśród młodych mieszkańców.

Szkołę odwiedził w towarzystwie ks. dziekana Zenona Ruchlewicza i o. gwardiana Marcelego Gęśli, proboszcza parafii. Wizyta niecodziennego gościa była okazją do pokazania szkoły i zaprezentowania jej osiągnięć. Uczniowie powitali gościa wierszem i piosenką. Był też czas na rozmowy z duchownym. – Dla nas było to wyjątkowe wydarzenie. Przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze, a słowa duszpasterza skierowane do całej społeczności szkolnej pozostaną w pamięci – oceniają uczestnicy.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ochudzki - niezalogowany 2015-03-19 09:35:45

    "Przechodziliśmy właśnie obok ciebie z Władkiem i wpadliśmy. Ale z tragarzami? Tak Rysiu, z tragarzami."Biskup wpadł przypadkiem .... a szkoła od razu przywitała go wierszami itd.  Jak w PRL.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ateista - niezalogowany 2015-03-20 21:24:04

    I to wszystko kosztem lekcji , czy spotkanie odbyło się na religii ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości