Reklama

Uczniowie przejęli szkołę

08/06/2019 18:30

Z okazji Dnia Samorządności w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 3 w Przemyślu dowodzenie przejęli uczniowie wraz z opiekunami samorządu i aktywnie spędzili czas na zabawie i nauce.

Wydarzenie odbyło się pod hasłem: „Zdrowo żyję, zdrowo jem” i było połączone z Dniem Dziecka. Zaproszeni goście opowiadali o swoich pasjach oraz o zdrowym trybie życia, dbaniu o siebie i trosce o dobre samopoczucie. Szkołę odwiedziła kosmetyczka, trener personalny, czy dietetyk. Uczennice i uczniowie mogli poznać, w jaki sposób zatroszczyć się o swoją cerę, wykorzystując do tego naturalne produkty (serek, ogórek, arbuz, awokado itp.). Pod okiem mistrzyń cukiernictwa samodzielnie robili sałatki owocowe i dekorowali ciasta. Poznali również kilka ćwiczeń, które mogą pomóc uzyskać dobrą sylwetkę i poprawić swoje zdrowie i samopoczucie.Nie zabrakło konkursów związanych ze zdrowym odżywianiem, a imprezę zwieńczył turniej siatkówki.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ana - niezalogowany 2019-06-10 20:42:56

    Było super 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama