Z okazji Dnia Samorządności w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 3 w Przemyślu dowodzenie przejęli uczniowie wraz z opiekunami samorządu i aktywnie spędzili czas na zabawie i nauce.
Wydarzenie odbyło się pod hasłem: „Zdrowo żyję, zdrowo jem” i było połączone z Dniem Dziecka. Zaproszeni goście opowiadali o swoich pasjach oraz o zdrowym trybie życia, dbaniu o siebie i trosce o dobre samopoczucie. Szkołę odwiedziła kosmetyczka, trener personalny, czy dietetyk. Uczennice i uczniowie mogli poznać, w jaki sposób zatroszczyć się o swoją cerę, wykorzystując do tego naturalne produkty (serek, ogórek, arbuz, awokado itp.). Pod okiem mistrzyń cukiernictwa samodzielnie robili sałatki owocowe i dekorowali ciasta. Poznali również kilka ćwiczeń, które mogą pomóc uzyskać dobrą sylwetkę i poprawić swoje zdrowie i samopoczucie.Nie zabrakło konkursów związanych ze zdrowym odżywianiem, a imprezę zwieńczył turniej siatkówki.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Było super