Najlepsi uczniowie Zespołu Szkół Usługowo-Hotelarskich i Gastronomicznych wyjadą na praktyki zawodowe do Irlandii, aby szkolić się w tamtejszych firmach.
ZSU-HiG w Przemyślu wysyła uczniów na zagraniczne praktyki od 2014 roku, według zasad programu Erasmus+.
W ramach najnowszego, dwuletniego projektu „Praktyka w Irlandii drogą do sukcesu zawodowego” uczniowie wyjadą na staże w dwóch grupach: pierwsza [paywall]na wakacjach w 2019 r., a druga na feriach w 2020 r.
Aby sprostać oczekiwaniom zagranicznych pracodawców, młodzież już rozpoczęła przygotowania. Uczniowie będą uczestniczyć m.in. w zajęciach dodatkowych z języka angielskiego branżowego, spotkaniu z native speakerem języka angielskiego, warsztatach baristycznych prowadzonych przez Pawła Kanieckiego – właściciela kawiarni Miejsce Kawa i Zabawa w Przemyślu, warsztatach w agencji reklamowej Focus Graf oraz w targach branżowych odbywających się w Warszawie i Łodzi.
Ponadto, w ramach współpracy z PWSW w Przemyślu, uczestnicy projektu wzięli udział w specjalnie dla nich przygotowanych zajęciach w laboratorium w Instytucie Bezpieczeństwa Żywności, w Instytucie Historii oraz w Zakładzie Projektowania Graficznego.
– Praktyki odbędą się w irlandzkich firmach mających wysoką pozycję na lokalnym rynku, a zdobyte doświadczenie i umiejętności zostaną potwierdzone w referencjach. Najlepszym jednak potwierdzeniem kwalifikacji uczniów jest otrzymanie certyfikatów odbycia praktyk zagranicznych, a także uznawanych w całej Europie dokumentów Mobility Pass. Nie można pominąć faktu, że udział we wszystkich wsparciach projektu oraz staż są bezpłatne – mówi Wioletta Buczko, nauczyciel w ZSUHiG.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Super