11 miejsc na podium i kilka rekordów życiowych to plon startu lekkoatletów UKS „Tempo 5” podczas Mityngu Otwarcia Sezonu, który odbył się w Krośnie.
Przemyślanie czterokrotnie stawali na najwyższym stopniu podium. Dokonali tego: Anita Lech w biegu na 600 m z czasem 1:41,69 min, Piotr Koralewicz w rzucie oszczepem (55,53 m), Marcin Hamielec w biegu na 100 m (11,76 s) oraz Roksana Ficak w rzucie dyskiem (38,80 m). Trzykrotnie meldowali się na drugim stopniu podium za sprawą: Marii Szumady w biegu na 600 m (1:45,50 min), Filipa Kostkiewicza w skoku wzwyż (185 cm), Jakuba Rygla w rzucie dyskiem (36,68 m). Czterech zawodników stanęło natomiast na najniższym stopniu. Byli to: Grzegorz Wójcicki w biegu na 800 m (1:28,18 min), M. Hamielec w biegu na 300 m (38,33 s), Michał Mielnikiewicz w biegu na 1000 m (2:52,87 min) oraz Natan Walc w skoku wzwyż (180 cm).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze