Reklama

Udane otwarcie sezonu lekkoatletów UKS „Tempo 5” Przemyśl

11 miejsc na podium i kilka rekordów życiowych to plon startu lekkoatletów UKS „Tempo 5” podczas Mityngu Otwarcia Sezonu, który odbył się w Krośnie.

Przemyślanie czterokrotnie stawali na najwyższym stopniu podium. Dokonali tego: Anita Lech w biegu na 600 m z czasem 1:41,69 min, Piotr Koralewicz w rzucie oszczepem (55,53 m), Marcin Hamielec w biegu na 100 m (11,76 s) oraz Roksana Ficak w rzucie dyskiem (38,80 m). Trzykrotnie meldowali się na drugim stopniu podium za sprawą: Marii Szumady w biegu na 600 m (1:45,50 min), Filipa Kostkiewicza w skoku wzwyż (185 cm), Jakuba Rygla w rzucie dyskiem (36,68 m). Czterech zawodników stanęło natomiast na najniższym stopniu. Byli to: Grzegorz Wójcicki w biegu na 800 m (1:28,18 min), M. Hamielec w biegu na 300 m (38,33 s), Michał Mielnikiewicz w biegu na 1000 m (2:52,87 min) oraz Natan Walc w skoku wzwyż  (180 cm).

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama