Reklama

Udany start Katarzyny

STRZELECTWO SPORTOWE Zawodniczka przemyskiego Klubu Strzeleckiego „Twierdza” Katarzyna Koschmieder startowała w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, które odbyły się we Wrocławiu.

Katarzyna, rywalizując z zawodnikami polskiej kadry narodowej, spisała się znakomicie. Awansowała do finału konkurencji „karabin pneumatyczny 40 strzałów” z piątym wynikiem. W wielkim finale uplasowała się ostatecznie na 7. miejscu. W zawodach wystartował również wychowanek przemyskiego klubu, obecnie trenujący w Śląsku Wrocław, reprezentant Polski Tomasz Pawul, który w konkurencji „karabin dowolny 60 strzałów leżąc” zdobył srebrny medal.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama