STRZELECTWO SPORTOWE Zawodniczka przemyskiego Klubu Strzeleckiego „Twierdza” Katarzyna Koschmieder startowała w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, które odbyły się we Wrocławiu.
Katarzyna, rywalizując z zawodnikami polskiej kadry narodowej, spisała się znakomicie. Awansowała do finału konkurencji „karabin pneumatyczny 40 strzałów” z piątym wynikiem. W wielkim finale uplasowała się ostatecznie na 7. miejscu. W zawodach wystartował również wychowanek przemyskiego klubu, obecnie trenujący w Śląsku Wrocław, reprezentant Polski Tomasz Pawul, który w konkurencji „karabin dowolny 60 strzałów leżąc” zdobył srebrny medal.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze