Reklama

Udaremniono przemyt ponad pół kilograma narkotyków

19/02/2016 14:40

Przemyt ponad pół kilograma marihuany udaremnili celnicy na polsko-ukraińskim przejściu granicznym w Korczowej.

– Wczoraj, 18 bm. około godziny 21 funkcjonariusze Służby Celnej wytypowali do szczegółowej kontroli wjeżdżający do Polski autokar na ukraińskich tablicach rejestracyjnych – informuje Iwona Rzeźniczek z Izby Celnej w Przemyślu. – Kierowca autokaru relacji Kijów – Wrocław zapewniał celników, że wszystko jest w porządku i nic zabronionego nie znajdą. Szybko okazało się, że jego zapewnienia minęły się z prawdą, gdyż zza tylnych siedzeń funkcjonariusze wyjęli dwa pakiety z marihuaną – dodaje.

Początkowo nikt spośród 36 pasażerów autokaru nie przyznał się do własności narkotyków. Jednak w toku dalszego postępowania prowadzonego przez funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej ustalono, że przemytu 0,536 kg środków odurzających podjął się 41-letni obywatel Ukrainy.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Bastiat - niezalogowany 2016-02-19 16:56:15

    Tyle radości przepadło :/

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    BUSOMAT PL - niezalogowany 2016-02-19 22:48:08

    Autokar to najlepszy środek transportu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama