Przemyt ponad pół kilograma marihuany udaremnili celnicy na polsko-ukraińskim przejściu granicznym w Korczowej.
– Wczoraj, 18 bm. około godziny 21 funkcjonariusze Służby Celnej wytypowali do szczegółowej kontroli wjeżdżający do Polski autokar na ukraińskich tablicach rejestracyjnych – informuje Iwona Rzeźniczek z Izby Celnej w Przemyślu. – Kierowca autokaru relacji Kijów – Wrocław zapewniał celników, że wszystko jest w porządku i nic zabronionego nie znajdą. Szybko okazało się, że jego zapewnienia minęły się z prawdą, gdyż zza tylnych siedzeń funkcjonariusze wyjęli dwa pakiety z marihuaną – dodaje.
Początkowo nikt spośród 36 pasażerów autokaru nie przyznał się do własności narkotyków. Jednak w toku dalszego postępowania prowadzonego przez funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej ustalono, że przemytu 0,536 kg środków odurzających podjął się 41-letni obywatel Ukrainy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Autokar to najlepszy środek transportu.
Tyle radości przepadło :/
Autokar to najlepszy środek transportu.