Reklama

Układamy kilometry dobra

27/04/2015 14:10

Aktorzy z Polskiego Stowarzyszenia Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Jarosławiu przedstawili publiczności spektakl „Pudełko.” Swoim występem w Miejskim Ośrodku Kultury udowodnili, że dobre przedstawienie nie musi trwać długo i nie wymaga żadnych słów. Patronat nad akcją "Kilometry Dobra" objęło Życie Podkarpackie.

Co kryje w sobie tytułowe Pudełko  teatru Cienie? Tego można było się dowiedzieć 22 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu. Sala była po brzegi wypełniona, więc można śmiało powiedzieć, że aktorzy odnieśli sukces.

– Zbieramy złotówki na imprezach, na potańcówkach, na wyszywankach, na pokazach. Po co? Aby u sióstr benedyktynek wybudować przedszkole – powiedział jeden z organizatorów przedstawienia.

Pantomima wychowanków PSOUU spodobała się publiczności, a oklaskom nie było końca. Wszystkim przyświecał tylko jeden cel – zebrać jak najwięcej złotówek na budowę nowego przedszkola. Kolejka do wolontariuszek zbierających pieniądze do puszek nie miała końca.


fot.Izabela Plęs
Monika i Justyna, wolontariuszki Kilometrów Dobra.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama