Aktorzy z Polskiego Stowarzyszenia Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Jarosławiu przedstawili publiczności spektakl „Pudełko.” Swoim występem w Miejskim Ośrodku Kultury udowodnili, że dobre przedstawienie nie musi trwać długo i nie wymaga żadnych słów. Patronat nad akcją "Kilometry Dobra" objęło Życie Podkarpackie.
Co kryje w sobie tytułowe Pudełko teatru Cienie? Tego można było się dowiedzieć 22 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Jarosławiu. Sala była po brzegi wypełniona, więc można śmiało powiedzieć, że aktorzy odnieśli sukces.– Zbieramy złotówki na imprezach, na potańcówkach, na wyszywankach, na pokazach. Po co? Aby u sióstr benedyktynek wybudować przedszkole – powiedział jeden z organizatorów przedstawienia.
Pantomima wychowanków PSOUU spodobała się publiczności, a oklaskom nie było końca. Wszystkim przyświecał tylko jeden cel – zebrać jak najwięcej złotówek na budowę nowego przedszkola. Kolejka do wolontariuszek zbierających pieniądze do puszek nie miała końca.
fot.Izabela Plęs
Monika i Justyna, wolontariuszki Kilometrów Dobra.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze