Reklama

Ukradł rower i rzucił nim w autobus

24/02/2015 13:50

- Rowerzysta jechał slalomem pod prąd. Zatrzymał się tuż przed autobusem, zszedł z roweru i rzucił nim w pojazd. Następnie pobiegł wzdłuż autobusu, kopnął w tylną klapę i uciekł w stronę centrum Niska – relacjonował policjantom kierowca autobusu zdarzenia z piątkowego wieczoru.

Po kilku minutach funkcjonariusze zauważyli na ul. Rzeszowskiej dziwnie zachowującego się mężczyznę, który wychylał się zza muru jakby się przed kimś ukrywał.
Był to 26-letni mieszkaniec Niska. Badanie wskazało ponad 1,2 promila alkoholu. Okazało się, że rower, którym rzucił w autobus, wcześniej ukradł spod pizzerii.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości