Reklama

Ukradł samochód, poobijał i zostawił

09/08/2016 16:59

36-latek ukradł samochód z podwórka w Siedlance, jeździł nim przez jakiś czas, po czym uszkodzony porzucił.

Z relacji właściciela samochodu wynikało, że sprawcy weszli w nocy na teren jego posesji w Siedlance. W zaparkowanym nissanie znajdowały się dokumenty i kluczyki do pojazdu. Złodzieje weszli do środka i odjechali. O zdarzeniu zaalarmowali sąsiedzi pokrzywdzonego. Jak wynikało ze zgłoszenia, wcześniej próbowali ukraść auto z sąsiedniej posesji.

Przy 36 – letnim mieszkańcu Kolbuszowej zatrzymanym po kilku godzinach znaleziono dokumenty i kluczyki skradzionego samochodu. Nieopodal na jednej z kolbuszowskich ulic stał nissan, był poobijany. Ustalono, że pijany złodziej jeździł nim po powiecie mieleckim i kolbuszowskim przez co uszkodził karoserię. Sprawca trafił do aresztu, postawiono mu zarzuty kradzieży.


JZ
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości