Reklama

Ukradła puszki z datkami

09/03/2018 11:00

Za kradzież 3 puszek z pieniędzmi odpowie przed sądem 52-letnia mieszkanka Jarosławia. Znajdująca się w nich gotówka była przeznaczona na cele charytatywne.

Kilka tygodni temu policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że nieustalony sprawca ukradł puszki z pieniędzmi. Zabrał je ze sklepów i aptek w Jarosławiu. Przedstawiciel pokrzywdzonego komitetu oszacował wartość zgromadzonych datków na kwotę 2300 złotych. Funkcjonariusze zabezpieczyli i przejrzeli monitoring z placówek. Na ich podstawie wytypowali podejrzaną. To 52-letnia mieszkanka Jarosławia, której przedstawili zarzuty. Grozi jej kara pozbawienia wolności od 1 roku do 10 lat. Pieniędzy nie odzyskano.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości