Za kradzież 3 puszek z pieniędzmi odpowie przed sądem 52-letnia mieszkanka Jarosławia. Znajdująca się w nich gotówka była przeznaczona na cele charytatywne.
Kilka tygodni temu policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że nieustalony sprawca ukradł puszki z pieniędzmi. Zabrał je ze sklepów i aptek w Jarosławiu. Przedstawiciel pokrzywdzonego komitetu oszacował wartość zgromadzonych datków na kwotę 2300 złotych. Funkcjonariusze zabezpieczyli i przejrzeli monitoring z placówek. Na ich podstawie wytypowali podejrzaną. To 52-letnia mieszkanka Jarosławia, której przedstawili zarzuty. Grozi jej kara pozbawienia wolności od 1 roku do 10 lat. Pieniędzy nie odzyskano.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze