Reklama

Ukradli z kościoła skarbonkę z pieniędzmi. Mieli po 9 lat

Dwóch małoletnich włamywaczy, odpowiedzialnych za kradzież kościelnej skarbonki, namierzyli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku.

O włamaniu do kościoła i zniknięciu z niego skarbonki powiadomił policję w piątek, 24 bm., tuż po g. 18, proboszcz jednej z parafii na terenie powiatu przeworskiego. Jak się okazało, w kasetce było około 600 złotych. Mundurowym udało się ustalić, że sprawca musiał wejść do świątyni głównym wejściem, które było wtedy otwarte, a potem pokonać drugie drzwi, otwierając je metalowym drutem. Na tyle sprytni okazali się... dwaj 9-latkowie z powiatu przeworskiego, których udało się namierzyć, a przy okazji odzyskać część skradzionej sumy.

– Ze względu na fakt, że sprawcy kradzieży z włamaniem są nieletni, materiały w ich sprawie zostaną przekazane do sądu rodzinnego – poinformował rzecznik przeworskiej komendy policji.   


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    CZARNA MAFIA - niezalogowany 2017-03-27 13:36:08

    Rydzykowi  kurwa zawsze  malo

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ozzman - niezalogowany 2017-03-27 21:41:10

    INKWIZYCJA - ZŁOTO - YOUTUBE.COM * TEKSTOWO.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości