Dwóch małoletnich włamywaczy, odpowiedzialnych za kradzież kościelnej skarbonki, namierzyli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku.
O włamaniu do kościoła i zniknięciu z niego skarbonki powiadomił policję w piątek, 24 bm., tuż po g. 18, proboszcz jednej z parafii na terenie powiatu przeworskiego. Jak się okazało, w kasetce było około 600 złotych. Mundurowym udało się ustalić, że sprawca musiał wejść do świątyni głównym wejściem, które było wtedy otwarte, a potem pokonać drugie drzwi, otwierając je metalowym drutem. Na tyle sprytni okazali się... dwaj 9-latkowie z powiatu przeworskiego, których udało się namierzyć, a przy okazji odzyskać część skradzionej sumy.
– Ze względu na fakt, że sprawcy kradzieży z włamaniem są nieletni, materiały w ich sprawie zostaną przekazane do sądu rodzinnego – poinformował rzecznik przeworskiej komendy policji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.INKWIZYCJA - ZŁOTO - YOUTUBE.COM * TEKSTOWO.PL
Rydzykowi kurwa zawsze malo
INKWIZYCJA - ZŁOTO - YOUTUBE.COM * TEKSTOWO.PL