Obywatele Ukrainy oferowali do sprzedaży papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy.
Policjanci z Radymna ujawnili, że czworo obywateli Ukrainy posiadało przy sobie papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy. 65-letni mężczyzna, i trzy kobiety w wieku 68, 41 i 30 lat, mieli w sumie około 30 paczek nielegalnych wyrobów tytoniowych.
Funkcjonariusze zabezpieczyli je przekazali do oddziału Służby Celnej w Korczowej. Cudzoziemcy odpowiedzą za wykroczenie skarbowe.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jak to szybko poszło w tamtym tygodni JEDNA pani na łamach gazety żaliła się na ten niecny proceder pod Biedrą w Radymnie a już są efekty.Nie ma to jak społeczny donos.
Historia pani Agaty daje wiele do myślenia: http://www.zycie.pl/informacje/artykul/725,300-metrow-od-komisariatu-policji-mozna-kupic-kontrabande
Pani Agato brawo,powinna się pani cieszyć!
Jak to szybko poszło w tamtym tygodni JEDNA pani na łamach gazety żaliła się na ten niecny proceder pod Biedrą w Radymnie a już są efekty.Nie ma to jak społeczny donos.
Historia pani Agaty daje wiele do myślenia: http://www.zycie.pl/informacje/artykul/725,300-metrow-od-komisariatu-policji-mozna-kupic-kontrabande
Pani Agato brawo,powinna się pani cieszyć!