Reklama

Ukraińcy wpadli z kontrabandą. Papierosy trzymali w wynajmowanych pokojach

Policjanci i celnicy zarekwirowali na terenie Przemyśla kontrabandę o wartości ponad 44 tys. zł. Działania prowadzone były w środę wieczorem.

Czterech obywateli Ukrainy zatrzymali wczoraj podczas wspólnych działań policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą przemyskiej komendy oraz funkcjonariusze Urzędu Celnego w Przemyślu. Powodem była kontrabanda wykryta w wynajmowanych przez nich pokojach w noclegowni przy ulicy Kopernika. Łącznie przedstawiciele obu służb zarekwirowali 2650 paczek papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy. Z informacji przekazanych przez służby prasowe Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu wynika, że z tytułu uszczuplenia podatku akcyzowego Skarb Państwa stracił ponad 44 tys. złotych. Zatrzymanym – trzem mężczyznom w wieku 28, 29 i 33 lat oraz 56-letniej kobiecie – grozi wysoka grzywna i przepadek nielegalnego towaru. Wszystkim postawiono już zarzuty.

 

Reklama


fot.KMP Przemyśl
Zarekwirowany towar wart był ponad 44 tys. zł.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    thc - niezalogowany 2016-12-09 14:08:26

    czyżby hotel?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Zdegustowany - niezalogowany 2016-12-09 14:13:01

    Odkryli Ameryke ;)Ze pod ich nosem od wielu wielu lat takie rzeczy sie dzieja .Po samym artykle mozna wnioskowac ze jak i panstwo tak i policja robi sobie co chce 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    jarosław - niezalogowany 2016-12-09 16:51:39

    Wystarczy przejść się za halę w Jarosławiu i zobaczyć jak Ukraińcy handlują papierosami i wódką od wielu już lat .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości