Reklama

Ukrócili nielegalny hazard na automatach

Policja i celnicy zabezpieczyli nielegalne automaty do gier. Będą surowe kary.

Automaty do gier hazardowych, które określa się mianem „jednorękich bandytów”, znajdowały się w jednym z lokali w Lubaczowie. We wtorek, 18 bm., policjanci z wydziału kryminalnego lubaczowskiej komendy policji wspólnie z funkcjonariuszami Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego złożyli w nim niezapowiedzianą wizytę. Na miejscu zastali 3 włączone, nielegalne maszyny do gier. Wszystkie zostały zabezpieczone. Za naruszenie przepisów ustawy karno-skarbowej urządzającym i prowadzącym nielegalne gry na automatach oraz osobom grającym grozi kara grzywny, kara do 3 lat pozbawienia wolności albo obie te kary łącznie w przypadku osób urządzających i prowadzących nielegalne gry.

Dotkliwa jest też kara nakładana w postępowaniu administracyjnym przez naczelnika urzędu celno-skarbowego. Zgodnie z nowelizacją ustawy o grach hazardowych to 100 tys. zł od każdego automatu. Co ważne, kary pieniężne nakładane są nie tylko na właścicieli lokali, ale też najemców lokali, w których stoją niezarejestrowane maszyny do gier.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Nina - niezalogowany 2017-04-21 11:10:32

    To Państwo sobie zarobi:DA tak serio kupę ludzi pracę straciło

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Mario - niezalogowany 2017-04-21 23:37:14

    A tak na serio to wiele rodzin się ucieszy że ich ojciec nie ma gdzie przewalić swojej wypłaty.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości