Z kompletem zwycięstw zakończyli ćwierćfinałowy turniej mistrzostw Polski kadetów (U-15) koszykarze UKS Basket 15 Przemyśl. Podopieczni trenerskiego sztabu Maciej Milan – Krzysztof Młot - Bartosz Bal awansowali do najlepszej „16” zespołów w Polsce w tej kategorii wiekowej.
Turniej trwał od 10 do 12 kwietnia br. w Wieliczce. Był jednym z sześciu ćwierćfinałów. Po dwa najlepsze zespoły z każdej z grup zyskiwały awans do turniejów półfinałowych. Rywalami młodych Przemyślan byli gospodarze – UKS Regis Wieliczka oraz Legion Legionowo i MKK Basket Gorzów Wielkopolski.

Fot. UKS Basket 15 Przemyśl
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze