Reklama

UKS Basket 15 Przemyśl w półfinale mistrzostw Polski kadetów


Z kompletem zwycięstw zakończyli ćwierćfinałowy turniej mistrzostw Polski kadetów (U-15) koszykarze UKS Basket 15 Przemyśl. Podopieczni trenerskiego sztabu Maciej Milan – Krzysztof Młot - Bartosz Bal awansowali do najlepszej „16” zespołów w Polsce w tej kategorii wiekowej.


Turniej trwał od 10 do 12 kwietnia br. w Wieliczce. Był jednym z sześciu ćwierćfinałów. Po dwa najlepsze zespoły z każdej z grup zyskiwały awans do turniejów półfinałowych. Rywalami młodych Przemyślan byli gospodarze – UKS Regis Wieliczka oraz Legion Legionowo i MKK Basket Gorzów Wielkopolski.

Fot. UKS Basket 15 Przemyśl

Szerzej w papierowym wydaniu ŻP.

UKS Basket 15 – Legion Legionowo 83:82 (19:23, 22:17, 33:14, 9:28)

UKS Basket 15 – UKS Regis Wieliczka 83:70 (16:27, 29:15, 19:14, 19:14)

UKS Basket 15 – MKK Basket Gorzów Wielkopolski 79:77 (15:21, 23:19, 15:24, 26:13)

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 12/04/2026 18:41
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama