W najbliższy weekend, tj. od 26 do 28 czerwca, w Przemyślu odbędzie się Międzynarodowy Turniej Koszykówki Chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla. W szranki o tytuł mistrzów staną drużyny z Polski, Słowacji oraz Ukrainy, reprezentujące Przemyśl, Michalovce, Lwów i Użgorod.
Turniej zostanie rozegrany w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14 przy ul. Borelowskiego 12 w Przemyślu. Wstęp na wszystkie mecze jest bezpłatny. Zachęcamy do kibicowania!
Sobota, 27 czerwca:
Niedziela, 28 czerwca:
Organizatorem wydarzenia jest Podkarpacki Związek Koszykówki w Rzeszowie, natomiast współorganizatorami są m.in. Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Urząd Miejski w Przemyślu, Starostwo Powiatowe w Przemyślu oraz Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze