Reklama

Sportowa rywalizacja drużyny z Polski, Słowacji oraz Ukrainy już w najbliższy weekend

W najbliższy weekend, tj. od 26 do 28 czerwca, w Przemyślu odbędzie się Międzynarodowy Turniej Koszykówki Chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla. W szranki o tytuł mistrzów staną drużyny z Polski, Słowacji oraz Ukrainy, reprezentujące Przemyśl, Michalovce, Lwów i Użgorod.

Turniej zostanie rozegrany w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 14 przy ul. Borelowskiego 12 w Przemyślu. Wstęp na wszystkie mecze jest bezpłatny. Zachęcamy do kibicowania!

Program zmagań poniżej.

Sobota, 27 czerwca:

  • 09:00 – Przemyśl – Michalovce,
  • 11:00 – Uroczyste otwarcie turnieju,
  • 11:30 – Lwów – Użgorod,
  • 14:45 – Michalovce – Użgorod,
  • 16:45 – Przemyśl – Lwów.

Niedziela, 28 czerwca:

  • 09:00 – Użgorod – Przemyśl,
  • 11:00 – Lwów – Michalovce,
  • 13:00 – Uroczyste zakończenie turnieju.

Organizatorem wydarzenia jest Podkarpacki Związek Koszykówki w Rzeszowie, natomiast współorganizatorami są m.in. Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Urząd Miejski w Przemyślu, Starostwo Powiatowe w Przemyślu oraz Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama