Reklama

Ulica Mireckiego w Przemyślu: Zapaliła się komora silnika. Interweniowali strażacy [ZDJĘCIA]

W środę, późnym wieczorem, jeden z samochodów na parkingu przy ul. Mireckiego w Przemyślu (odnoga Chrobrego) stanął w ogniu. Kierowca zaparkował nim kilkanaście minut wcześniej.

Zdjęcia dokumentujące zdarzenie wysłał nam jeden Czytelników, który akurat był w pobliżu. Jak wynika z informacji uzyskanych w przemyskiej komendzie policji, pożar miał miejsce na parkingu przy bloku zlokalizowanym przy ulicy Mireckiego.

– W ogniu stanął samochód marki Renault Laguna. Policja nie wykonywała[paywall] w związku ze zdarzeniem żadnych czynności. Na szczęście nikt w nim nie ucierpiał – poinformowała oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu mł. asp. Joanna Golisz.

Jak wynika z relacji rzecznika prasowego komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu bryg. Grzegorza Latuska, zgłoszenie o pożarze dotarło do strażaków o g. 20.52.

Reklama

– Do ugaszenia pożaru zadysponowane zostały dwa zastępy gaśnicze. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że objęta jest nim w całości komora silnika samochodu. Ogień został ugaszony jednym prądem gaśniczym – powiedział.

– Auto zostało zaparkowane w tym miejscu dosłownie kilkanaście minut wcześniej. Kierowca miał sporo szczęścia. Trudno spekulować, co mogło się wydarzyć w komorze silnika, ale jeśli tak się dzieje niedługo po zaparkowaniu pojazdu, którego elementy są jeszcze nagrzane, najprawdopodobniej mogło dojść do jakiejś awarii – dodał.


fot.Nadesłane przez Czytelnika
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama