W środę, późnym wieczorem, jeden z samochodów na parkingu przy ul. Mireckiego w Przemyślu (odnoga Chrobrego) stanął w ogniu. Kierowca zaparkował nim kilkanaście minut wcześniej.
Zdjęcia dokumentujące zdarzenie wysłał nam jeden Czytelników, który akurat był w pobliżu. Jak wynika z informacji uzyskanych w przemyskiej komendzie policji, pożar miał miejsce na parkingu przy bloku zlokalizowanym przy ulicy Mireckiego.
– W ogniu stanął samochód marki Renault Laguna. Policja nie wykonywała[paywall] w związku ze zdarzeniem żadnych czynności. Na szczęście nikt w nim nie ucierpiał – poinformowała oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu mł. asp. Joanna Golisz.
Jak wynika z relacji rzecznika prasowego komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Przemyślu bryg. Grzegorza Latuska, zgłoszenie o pożarze dotarło do strażaków o g. 20.52.
– Do ugaszenia pożaru zadysponowane zostały dwa zastępy gaśnicze. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że objęta jest nim w całości komora silnika samochodu. Ogień został ugaszony jednym prądem gaśniczym – powiedział.
– Auto zostało zaparkowane w tym miejscu dosłownie kilkanaście minut wcześniej. Kierowca miał sporo szczęścia. Trudno spekulować, co mogło się wydarzyć w komorze silnika, ale jeśli tak się dzieje niedługo po zaparkowaniu pojazdu, którego elementy są jeszcze nagrzane, najprawdopodobniej mogło dojść do jakiejś awarii – dodał.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze