Reklama

Ulica św. Królowej Jadwigi zapomniana przez służby sprzątające?

19/02/2024 16:20

– Jestem mieszkanką ulicy św. Królowej Jadwigi i z przykrością muszę stwierdzić, że choć nazwa zobowiązuje, ulica ta jakoś zaniedbywana bywa przez służby sprzątające.

– Razem z innym mieszkańcem tej ulicy, która praktycznie pozbawiona jest chodnika, systematycznie ją sprzątamy, zamiatając śmieci i zbierając je na kupki, które potem umieszczamy przy transformatorze, licząc, że służby sprzątające miejskie ulice je zabiorą. Niestety tak się nie dzieje. To trakt uczęszczany przez turystów, więc dobrze by było, gdyby się schludnie prezentował, a tymczasem mamy wrażenie, że tylko nam, mieszkającym tu, na tym zależy, mimo że nie są to nasze prywatne śmieci, lecz przechodniów, którzy nie wiedzieć czemu, jakoś omijają śmietniki. Może warto byłoby, by problem dostrzegło także miasto – kończy wywód przemyślanka.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kgocko_585 2024-02-20 00:40:36

    Nie tylko ta ulica. Przemyśl jest brudnym i zaśmieconym miastem. Tak jest od dłuższego czasu, niestety w okresie prezydentury Bakuna jeszcze bardzie to sie nasiliło. Miasto `nie wiedzieć czemu oszczędza na utrzymywaniu czystości w mieście. Niestety, do tego dochodzi złe zarządzanie spółkami odpowiedzialnymi za utrzymywanie porządku w mieście. Wiosna tuż, tuż. Czas na zmiany. Bakunowi już podziękujemy

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama