– Jestem mieszkanką ulicy św. Królowej Jadwigi i z przykrością muszę stwierdzić, że choć nazwa zobowiązuje, ulica ta jakoś zaniedbywana bywa przez służby sprzątające.
– Razem z innym mieszkańcem tej ulicy, która praktycznie pozbawiona jest chodnika, systematycznie ją sprzątamy, zamiatając śmieci i zbierając je na kupki, które potem umieszczamy przy transformatorze, licząc, że służby sprzątające miejskie ulice je zabiorą. Niestety tak się nie dzieje. To trakt uczęszczany przez turystów, więc dobrze by było, gdyby się schludnie prezentował, a tymczasem mamy wrażenie, że tylko nam, mieszkającym tu, na tym zależy, mimo że nie są to nasze prywatne śmieci, lecz przechodniów, którzy nie wiedzieć czemu, jakoś omijają śmietniki. Może warto byłoby, by problem dostrzegło także miasto – kończy wywód przemyślanka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nie tylko ta ulica. Przemyśl jest brudnym i zaśmieconym miastem. Tak jest od dłuższego czasu, niestety w okresie prezydentury Bakuna jeszcze bardzie to sie nasiliło. Miasto `nie wiedzieć czemu oszczędza na utrzymywaniu czystości w mieście. Niestety, do tego dochodzi złe zarządzanie spółkami odpowiedzialnymi za utrzymywanie porządku w mieście. Wiosna tuż, tuż. Czas na zmiany. Bakunowi już podziękujemy
Nie tylko ta ulica. Przemyśl jest brudnym i zaśmieconym miastem. Tak jest od dłuższego czasu, niestety w okresie prezydentury Bakuna jeszcze bardzie to sie nasiliło. Miasto `nie wiedzieć czemu oszczędza na utrzymywaniu czystości w mieście. Niestety, do tego dochodzi złe zarządzanie spółkami odpowiedzialnymi za utrzymywanie porządku w mieście. Wiosna tuż, tuż. Czas na zmiany. Bakunowi już podziękujemy