Reklama

Upojony 47-latek za kierownicą fiata

27/02/2015 15:35

Policjanci z komisariatu w Dubiecku zatrzymali 47-letniego mieszkańca powiatu przemyskiego kierującego samochodem w stanie upojenia alkoholowego. Mężczyzna miał prawie 2,5 promila. W trakcie sprawdzania okazało się, że nigdy nie miał prawa jazdy, ale już dwukrotnie odpowiadał za jazdę po pijaku.

Pijany kierowca sam zwrócił uwagę patrolu kontrolującego wczoraj około 20 samochody w Nienadowej. Odpowie kolejny raz za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz kierowanie pojazdem bez uprawnień.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości