Policjanci z komisariatu w Dubiecku zatrzymali 47-letniego mieszkańca powiatu przemyskiego kierującego samochodem w stanie upojenia alkoholowego. Mężczyzna miał prawie 2,5 promila. W trakcie sprawdzania okazało się, że nigdy nie miał prawa jazdy, ale już dwukrotnie odpowiadał za jazdę po pijaku.
Pijany kierowca sam zwrócił uwagę patrolu kontrolującego wczoraj około 20 samochody w Nienadowej. Odpowie kolejny raz za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz kierowanie pojazdem bez uprawnień.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze