Reklama

Uratowali 88-latkę, która przez przeszło 2 dni leżała na podłodze w mieszkaniu

88-letnia mieszkanka Przemyśla przewróciła się i nie była w stanie samodzielnie wstać ani wezwać pomocy. Leżała unieruchomiona kilkadziesiąt godzin.

2 lutego ok. godz. 13.30  zaniepokojony mieszkaniec poinformował dyżurnego komendy, że od kilku dni nie widział swojej starszej sąsiadki, a na pukanie do drzwi  jej mieszkania nikt nie reaguje. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, ustalił, że starsza pani nie wychodzi samodzielnie z domu, a opiekuje się nią sąsiadka, która ma klucz do mieszkania.

 Gdy funkcjonariusze dostali się do mieszkania, znaleźli kobietę leżącą na podłodze. Okazało się, że 88-latka w sobotę spadła z krzesła i doznała urazu nogi. Ból był na tyle silny, że nie mogła sama wstać, by wezwać pomoc. Policjanci natychmiast powiadomili o zdarzeniu ratowników medycznych, którzy przewieźli poszkodowaną do szpitala.  Starsza pani już czuje się lepiej.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    marcy - niezalogowany 2015-02-05 16:43:12

    Ciekawe, co sąsiadka opiekująca się starszą panią robiła od soboty do poniedziałku.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama