Reklama

Uratowali życie tonącemu. Dostali bony na basen [wideo]

25/03/2015 15:39

Gdyby nie szybka reakcja Jana Cynka i Tomasza Barona, 58-letni mężczyzna utonąłby w Sanie. Młodzi mężczyźni otrzymali gratulacje od prezydenta Przemyśla i komendanta policji.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 17 marca. Na dziś (25 marca) bohaterzy zostali zaproszeni do urzędu miejskiego. Tam czekali na nich: prezydent Robert Choma, wiceprzewodniczący rady miejskiej Robert Bal oraz I zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Przemyślu mł. insp. Wojciech Kiełtyka oraz oficer prasowy asp. Bogusława Sebastianka.
Za swój czyn, oprócz listów gratulacyjnych i upominków, Jan i Tomasz otrzymali również bony upoważniające do bezpłatnego wstępu na basen i nauki pływania.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    nick - niezalogowany 2015-04-01 16:05:57

    'Majac swiadomosc ze sie nie za dobrze czuje w wodzie ,nie???' Laugh

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości