Reklama

Uroczysty apel w komendzie BiOSG. Akty mianowania dla 56 funkcjonariuszy [ZDJĘCIA]

Uroczystości przewodniczył Komendant Bieszczadzkiego Oddziału SG gen. bryg. SG Andrzej Popko.

Gen. bryg. SG Andrzej Popko wręczył 30 pogranicznikom akty mianowania na I stopień w korpusie chorążych. To doświadczeni mundurowi z różnych placówek Straży Granicznej w regionie. Ukończyli specjalne szkolenie.

Akty mianowania na stopień kaprala SG otrzymało 26 funkcjonariuszy, którzy ukończyli szkolenie podstawowe oraz podoficerskie i zasili właśnie kadrę BiOSG.


SiS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości