Uroczystości przewodniczył Komendant Bieszczadzkiego Oddziału SG gen. bryg. SG Andrzej Popko.
Gen. bryg. SG Andrzej Popko wręczył 30 pogranicznikom akty mianowania na I stopień w korpusie chorążych. To doświadczeni mundurowi z różnych placówek Straży Granicznej w regionie. Ukończyli specjalne szkolenie.
Akty mianowania na stopień kaprala SG otrzymało 26 funkcjonariuszy, którzy ukończyli szkolenie podstawowe oraz podoficerskie i zasili właśnie kadrę BiOSG.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze