Reklama

Radymniański urząd niweluje bariery. Zainstalowano windę

25/11/2023 18:44

Radymniański urząd miasta przechodzi pozytywne zmiany. Oprócz wielu tych, jakie zachodzą w obrębie całego budynku i poaustriackiego kompleksu koszarowego, pojawiła się jedna, która z pewnością ułatwi kontakt z urzędnikami osobom starszym i mającym trudności w poruszaniu się.

Dzięki grantowi pozyskanemu z projektu „Dostępny samorząd – granty”, finansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, realizowanego przez PFRON, w siedzibie urzędu miasta zlikwidowana została bariera utrudniająca życie osobom mającym kłopoty z poruszaniem się.

Stało się to za sprawą windy, która zamontowana została w widocznym miejscu i[paywal] ułatwia dostanie się petentom na wyższe piętro. Wykonawcą przedsięwzięcia było Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Budowlane „Energo-Bud” z Sośnicy.

Reklama

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 67% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama