Radymniański urząd miasta przechodzi pozytywne zmiany. Oprócz wielu tych, jakie zachodzą w obrębie całego budynku i poaustriackiego kompleksu koszarowego, pojawiła się jedna, która z pewnością ułatwi kontakt z urzędnikami osobom starszym i mającym trudności w poruszaniu się.
Dzięki grantowi pozyskanemu z projektu „Dostępny samorząd – granty”, finansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, realizowanego przez PFRON, w siedzibie urzędu miasta zlikwidowana została bariera utrudniająca życie osobom mającym kłopoty z poruszaniem się.
Stało się to za sprawą windy, która zamontowana została w widocznym miejscu i[paywal] ułatwia dostanie się petentom na wyższe piętro. Wykonawcą przedsięwzięcia było Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Budowlane „Energo-Bud” z Sośnicy.
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 67% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze