Od 1 do 22 lutego br. przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Przemyślu będą doręczać decyzje podatkowe od nieruchomości.
Dokumenty doręczane będą od poniedziałku do piątku oraz w weekendy. Osoby odbierające przesyłki proszone są o składanie czytelnych podpisów na potwierdzeniu odbioru. Na żądanie podatnika doręczyciele zobowiązani są do przedstawienia legitymacji służbowej. Urzędnik może zostawić przesyłkę u sąsiada adresata, jeśli ten zobowiąże się do przekazania jej adresatowi. Dodatkowo urzędnicy będą przekazywać zawiadomienia o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Zaczely sie kampanie wyborcze trzeba sie pokazać przed wyborami. Wazeliniarze
Piękne zdjęcie przedstawiające obraz nędzy i rozpaczy a gdzie są unijne dotacje na renowacje. Na Podkarpaciu tylko Rzeszów się rozwija i pięknieje w oczach a resztę powiatów to mają w głębokim poważaniu
C o ty piszesz , przecież jest to zdjęcie z 1945 r , czyli tuż po zakończeniu II wojny światowej , tylko zrobiono mały "retusz " z tym kawałkiem samochodu i antenami satelitarnymi .
To kamienica na ul. Smolki na przeciw Gimnazjum nr 3
A kiedy będą pracować w urzędzie ?
Zaczely sie kampanie wyborcze trzeba sie pokazać przed wyborami. Wazeliniarze
Piękne zdjęcie przedstawiające obraz nędzy i rozpaczy a gdzie są unijne dotacje na renowacje. Na Podkarpaciu tylko Rzeszów się rozwija i pięknieje w oczach a resztę powiatów to mają w głębokim poważaniu