Dwóch mieszkańców powiatu przeworskiego odpowie przed sądem za włamanie i kradzież.
Pod koniec tegorocznych wakacji policjantów z Sieniawy powiadomiono o włamaniu do budynku gospodarczego w Adamówce. Nieznany wówczas sprawca po wejściu do wnętrza ukradł drabiny, przedłużacze oraz farbę. Powstałe straty właściciele oszacowali na kwotę 510 złotych. We wrześniu br. funkcjonariusze ustalili podejrzanych, mogących mieć związek z przestępstwem. Okazali się nimi 46-latek i 51-latek, mieszkańcy powiatu przeworskiego. Jeden z mężczyzn usłyszał już zarzut włamania i przyznał się do jego popełnienia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze