Zarzut uszkodzenia pojazdu usłyszał 21-letni mężczyzna, który 1 stycznia br. kopał w samochód zaparkowany na przyblokowym parkingu. Mężczyzna był również agresywny wobec interweniujących policjantów.
W noworoczny poranek dyżurny lubaczowskiej policji przyjął zgłoszenie o uszkodzeniu samochodu na jednym z przyblokowych parkingów w Lubaczowie. Zgłaszająca zauważyła przez okno, jak młody mężczyzna kopie w jej samochód. Na miejsce udali się policjanci, którzy po chwili odnaleźli i zatrzymali sprawcę – 21-letniego mieszkańca gminy Cieszanów.
W trakcie interwencji mężczyzna zachowywał się agresywnie, obrażał policjantów, groził im oraz szarpał jednego z funkcjonariuszy za mundur. Badanie stanu trzeźwości 21-latka wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany w policyjnym areszcie.
Uszkodzenia samochodu opiewają na kwotę ponad 3 tysięcy złotych. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzuty znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy oraz uszkodzenia mienia. Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów, tłumacząc, że zachował się tak, ponieważ był pijany.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze