21 grudnia br. poznamy nazwiska laureatów konkursu plastycznego organizowanego przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej. Do wygrania jest 50 pralek klasy A+++!
Inicjatywa adresowana jest do rodzin wielodzietnych 3 plus, zamieszkujących teren województwa podkarpackiego w granicach archidiecezji przemyskiej. Jest realizowana w ramach programu „Rodzina +. Zrównoważone korzystanie z zasobów naturalnych”, współfinansowanego z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.
By wziąć udział w zabawie, trzeba narysować lub namalować rodzinną pracę na temat oszczędzania wody i energii. Technika wykonania i interpretacja tematyki są dowolne. Najlepiej, by do zadania przystąpiło całe rodzeństwo. Potem pozostaje już czekać na rozstrzygnięcia komisji konkursowej, która weźmie pod uwagę m.in.: oryginalność pomysłu i wykonania oraz czytelność przekazu.
Ostateczny termin składania prac to 20 grudnia br., g. 16. Można je przynieść osobiście lub wysłać na adres Caritas Archidiecezji Przemyskiej, ul. Kapitulna 1, 37-700 Przemyśl (z dopiskiem „Konkurs”). Konieczne jest też wypełnienie i dostarczenie zgłoszenia udziału w konkursie dostępnego na stronie przemyskiego Caritas.
Uroczyste przekazanie pralek nastąpi w piątek, 23 grudnia, podczas wieczerzy wigilijnej w przemyskiej hali sportowej (g. 17).
Więcej szczegółów na temat konkursu można uzyskać pod numerem tel. 16 676 90 60 lub 533 017 345.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze