Reklama

Uwaga na nieuczciwych sprzedawców prądu i gazu!

Do pracowników PGE Obrót z siedzibą z Rzeszowie w ostatnich dniach dotarły sygnały od klientów, którzy zostali odwiedzeni w swoich domach przez nieuczciwych sprzedawców gazu i prądu. Spółka apeluje do konsumentów o rozsądek i zdecydowanie odcina się od tego rodzaju praktyk.

Ze skarg spływających do PGE Obrót wynika, że nieuczciwi handlowcy odwiedzają potencjalnych klientów w domach, namawiając do podpisania nowej umowy. Najczęściej proszą o okazanie ostatniej faktury, po czym proponują atrakcyjniejszą – według nich – ofertę. Dla uwiarygodnienia podają się za „pracowników zakładu energetycznego” lub zapewniają, że dystrybucja nadal będzie od PGE. – Osoby te nie precyzują jednak, że po podpisaniu proponowanych dokumentów klient wybiera zupełnie nowego sprzedawcę energii elektrycznej – mówi Mariusz Majewski, rzecznik prasowy PGE Obrót. W ten sposób konsumenci wprowadzeni w błąd podpisują – jak się później okazuje – niekorzystne dla nich umowy, zmieniając tym samym bez swojej wiedzy sprzedawcę energii.

Jak nie dać się oszukać?

Reklama

Najważniejsze to sprawdzić tożsamość handlowca, który nas odwiedza i to, jaką firmę reprezentuje. Warto dokładnie przeanalizować przedstawione nam przez sprzedawcę dokumenty, skontrolować wysokość opłaty handlowej, kary za nieterminowe wpłaty i zwrócić uwagę na zapisy mówiące o wszelkich dodatkowych kosztach, a także sprawdzić, jakie są warunki rozwiązania umowy. Jak zapewnia Mariusz Majewski, rzecznik prasowy PGE Obrót, pracownicy PGE Polskiej Grupy Energetycznej nigdy nie odwiedzają klientów w domach, by zaproponować nowe umowy albo jakiekolwiek zmiany w dokumentacji.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2018-02-25 20:04:57

    Trzeci miesiąc z rzędu obserwowany jest wzrost cen energii dla polskich konsumentów. W październiku był on jednak mniejszy niż we wrześniu i wyniósł +0,5 proc. Podwyżka spowodowana była przede wszystkim dynamicznie drożejącym węglem - informują eksperci WiseEuropa w Monitorze Cen Energii.WiseEuropa opublikował Monitor Cen Energii dotyczący sytuacji w październiku br. wynika z niego, że trzeci miesiąc z rzędu obserwowany jest wzrost cen energii dla polskich konsumentów.W październiku wzrost cen energii dla polskich konsumentów wyniósł + 0,5 proc. WiseEuropa wyjaśnia, że to przede wszystkim skutek wzrostu cen węgla, które w ubiegłym miesiącu były o ponad 9 proc. większe niż rok wcześniej.W październiku, wylicza Wise Europa, polskie gospodarstwa domowe musiały zapłacić za energię o 2,15 proc. więcej niż w październiku br.Dziękujemy PISoBOLSZEWIO.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości