Do pracowników PGE Obrót z siedzibą z Rzeszowie w ostatnich dniach dotarły sygnały od klientów, którzy zostali odwiedzeni w swoich domach przez nieuczciwych sprzedawców gazu i prądu. Spółka apeluje do konsumentów o rozsądek i zdecydowanie odcina się od tego rodzaju praktyk.
Ze skarg spływających do PGE Obrót wynika, że nieuczciwi handlowcy odwiedzają potencjalnych klientów w domach, namawiając do podpisania nowej umowy. Najczęściej proszą o okazanie ostatniej faktury, po czym proponują atrakcyjniejszą – według nich – ofertę. Dla uwiarygodnienia podają się za „pracowników zakładu energetycznego” lub zapewniają, że dystrybucja nadal będzie od PGE. – Osoby te nie precyzują jednak, że po podpisaniu proponowanych dokumentów klient wybiera zupełnie nowego sprzedawcę energii elektrycznej – mówi Mariusz Majewski, rzecznik prasowy PGE Obrót. W ten sposób konsumenci wprowadzeni w błąd podpisują – jak się później okazuje – niekorzystne dla nich umowy, zmieniając tym samym bez swojej wiedzy sprzedawcę energii.
Jak nie dać się oszukać?
Najważniejsze to sprawdzić tożsamość handlowca, który nas odwiedza i to, jaką firmę reprezentuje. Warto dokładnie przeanalizować przedstawione nam przez sprzedawcę dokumenty, skontrolować wysokość opłaty handlowej, kary za nieterminowe wpłaty i zwrócić uwagę na zapisy mówiące o wszelkich dodatkowych kosztach, a także sprawdzić, jakie są warunki rozwiązania umowy. Jak zapewnia Mariusz Majewski, rzecznik prasowy PGE Obrót, pracownicy PGE Polskiej Grupy Energetycznej nigdy nie odwiedzają klientów w domach, by zaproponować nowe umowy albo jakiekolwiek zmiany w dokumentacji.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Trzeci miesiąc z rzędu obserwowany jest wzrost cen energii dla polskich konsumentów. W październiku był on jednak mniejszy niż we wrześniu i wyniósł +0,5 proc. Podwyżka spowodowana była przede wszystkim dynamicznie drożejącym węglem - informują eksperci WiseEuropa w Monitorze Cen Energii.WiseEuropa opublikował Monitor Cen Energii dotyczący sytuacji w październiku br. wynika z niego, że trzeci miesiąc z rzędu obserwowany jest wzrost cen energii dla polskich konsumentów.W październiku wzrost cen energii dla polskich konsumentów wyniósł + 0,5 proc. WiseEuropa wyjaśnia, że to przede wszystkim skutek wzrostu cen węgla, które w ubiegłym miesiącu były o ponad 9 proc. większe niż rok wcześniej.W październiku, wylicza Wise Europa, polskie gospodarstwa domowe musiały zapłacić za energię o 2,15 proc. więcej niż w październiku br.Dziękujemy PISoBOLSZEWIO.
Trzeci miesiąc z rzędu obserwowany jest wzrost cen energii dla polskich konsumentów. W październiku był on jednak mniejszy niż we wrześniu i wyniósł +0,5 proc. Podwyżka spowodowana była przede wszystkim dynamicznie drożejącym węglem - informują eksperci WiseEuropa w Monitorze Cen Energii.WiseEuropa opublikował Monitor Cen Energii dotyczący sytuacji w październiku br. wynika z niego, że trzeci miesiąc z rzędu obserwowany jest wzrost cen energii dla polskich konsumentów.W październiku wzrost cen energii dla polskich konsumentów wyniósł + 0,5 proc. WiseEuropa wyjaśnia, że to przede wszystkim skutek wzrostu cen węgla, które w ubiegłym miesiącu były o ponad 9 proc. większe niż rok wcześniej.W październiku, wylicza Wise Europa, polskie gospodarstwa domowe musiały zapłacić za energię o 2,15 proc. więcej niż w październiku br.Dziękujemy PISoBOLSZEWIO.