13, 14 i 15 października br. między godzinami 9 a 15 na terenie miasta Przemyśla przeprowadzona zostanie głośna próba syren alarmowych, włączonych w system alarmowy miasta.
Syreny emitować będą sygnały alarmu „ogłoszenie alarmu” i „odwołanie alarmu”. Próba zostanie przeprowadzona w ramach ogólnokrajowego ćwiczenia pod nazwą „Renegate-Sarex 15/II”.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
A w jakim celu ?
Czytanie ze zrozumieniem się kłania