Funkcjonariuszom Straży Granicznej w Budomierzu, skaner RTG wyposażony w wysokoenergetyczny akcelerator został oficjalnie oddany do użytku 12 lipca br. i od tego czasu znacznie ułatwia im pracę. Ostatnio o jego skuteczności przekonał się kierowca autobusu jadącego z Ukrainy do czeskiej Pragi.

fot.KAS
Funkcjonariusze Straży Granicznej w swojej służbie nie są zdani tylko na siebie. W Medyce pomaga im świetnie wyszkolony owczarek belgijski. W Budomierzu mogą liczyć na nowoczesny skaner wyposażony w wysokoenergetyczny akcelerator.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze