Od godz. 11.45 do 13.00 nieprzejezdny będzie odcinek nowej obwodnicy Przemyśla od Ronda Abpa Ignacego Tokarczuka do skrzyżowania z ul. Sielecką.
Jest to związane z oficjalnym otwarciem nowej drogi łączącej ul. Lwowską z ul. Słowackiego. Uroczystości z udziałem władz miasta, zaproszonych gości i mieszkańców zaplanowano na godz. 12.00 w okolicy ul. Rolniczej.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.4 pasy w jednym kierunku? ho, ho!. U nas w Rzeszowie takich autostrad nie ma!
4 pasy w jednym kierunku? ho, ho!. U nas w Rzeszowie takich autostrad nie ma!