Jak co roku Miejski Ośrodek Kultury w Radymnie przygotował atrakcyjną ofertę na ferie zimowe, adresowaną do dzieci i młodzieży z miasta i okolic.
Sporo się działo w pierwszym tygodniu, ale w drugim też nie sposób narzekać na nudę.
– Atrakcji mamy naprawdę dużo, mimo że mamy ściśle określony budżet. Program tegorocznych ferii jest przebogady. Są zajęcia taneczne, warsztaty plastyczne, zajęcia teatralne, wokalne i wiele innych – wylicza dyrektor placówki
Dorota Gunia, która od lat prowadzi Studio Piosenki MOK, aktywizujące utalentowaną wokalnie młodzież. Dla młodszych mieszkańców jest Akademia Malucha, oferująca wiele różnorakich zajęć i zabaw. – Ferie wprawdzie zbliżają się ku końcowi, ale nadal można u nas miło spędzić czas – zachęca szefowa MOK-u.

fot.Ernest Kocan
Studio Piosenki MOK pod przewodnictwem Doroty Guni.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze