Reklama

W garażu znaleziono zwłoki mężczyzny

21/03/2018 15:15

Zwłoki 62-letniego mężczyzny znaleziono w garażu na terenie posesji jego byłej żony.

 Ciało mężczyzny znalazła jego była żona. Lekarz stwierdził wstępnie, że przyczyną zgonu mężczyzny było wychłodzenie organizmu.

– Kobieta wyjaśniła, że ostatni raz widziała swojego byłego męża w sobotę, kiedy przyszedł na jej posesję, zachowywał się agresywnie i wybił szybę w garażu. Wezwała wówczas policjantów. 62-latek był nietrzeźwy. Kobieta podejrzewała, że po jakimś czasie mógł wrócić i wejść do garażu przez wybite okno – informuje Komenda Powiatowa Policji w Mielcu.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości