Symboliczne otwarcie ścieżki rowerowej odbyło się 12 listopada. W przecięciu wstęgi wzięli udział wicemarszałek województwa podkarpackiego Piotr Pilch, wójt gminy Tryńcza Ryszard Jędruch, Komendant Powiatowy Policji w Przeworsku mł. insp. Mariusz Kulaga, przedstawiciele wykonawcy oraz Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich. Obecni byli również radni na czele z przewodniczącą Zofią Nowak, sołtysi wsi Gniewczyna Tryniecka i Łańcucka i kierownik referatu inwestycji Tomasz Penkal.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Za PIS świat oszalał do końca. Blisko kilometr czyli 700-800metrów.Taką inwestycję za PO to nawet wójt nie odbierał. A marszałek to by musiał jeździć od rana do nocy codziennie i odbierać wstęgi tyle budowali. A tu szał w terenie i gazecie, wstęga do przecięcia długa prawie jak ta ścieżka
Za PIS świat oszalał do końca. Blisko kilometr czyli 700-800metrów.Taką inwestycję za PO to nawet wójt nie odbierał. A marszałek to by musiał jeździć od rana do nocy codziennie i odbierać wstęgi tyle budowali. A tu szał w terenie i gazecie, wstęga do przecięcia długa prawie jak ta ścieżka