Urzędnicy przemyskiego magistratu zapraszają wystawców, artystów, rękodzielników i sklepikarzy do współpracy.
Ci, którzy w swojej ofercie mają: pisanki, stroiki, koszyki, palmy wielkanocne, wyroby ceramiczne, biżuterię, świąteczne serwetki i obrusy, kartki wielkanocne, dekoracje i kwiaty oraz inne przedmioty związane z wiosną i świętami wielkanocnymi, zapraszani są do zgłaszania chęci uczestnictwa w tegorocznym jarmarku. Impreza odbędzie się 23, 24 i 25 marca br. w Rynku. Udział wystawców w jarmarku jest bezpłatny. Szczegółowe informacje: Urząd Miejski w Przemyślu, Kancelaria Prezydenta Miasta, Rynek 1, tel. 16 678- 54-84, e-mail: pr@um.przemysl.pl.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
A chomik w jajku będzie miał stragan?
zapraszaja bo co innego im pozostalo , u nas tylko biegi organizuja bo to za darmo zenada
A mi to wszystko wisi koło jojek !