Reklama

W Lubaczowie powstał Klub Seniora

26/02/2015 08:19

24 lutego w Domu Dziennej Opieki działającym przy parafii św. Stanisława BM w Lubaczowie odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne nowego Klubu Seniora.

Każdy członek Klubu otrzyma legitymację upoważniającą do zniżek w określonych zakładach współpracujących z tą placówką. Spotkania członków klubu będą odbywać się we wtorki, co dwa tygodnie, w godzinach popołudniowych.

- Klub ma być miejscem spotkań ludzi starszych, którzy będą miło spędzać czas i rozwijać swoje zainteresowania- powiedział ks. Andrzej Stopyra, proboszcz tej parafii i dziekan dekanatu Lubaczów

Seniorzy z Lubaczowa są pełni optymizmu i nastawieni na nową przygodę.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości