24 lutego w Domu Dziennej Opieki działającym przy parafii św. Stanisława BM w Lubaczowie odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne nowego Klubu Seniora.
Każdy członek Klubu otrzyma legitymację upoważniającą do zniżek w określonych zakładach współpracujących z tą placówką. Spotkania członków klubu będą odbywać się we wtorki, co dwa tygodnie, w godzinach popołudniowych.
- Klub ma być miejscem spotkań ludzi starszych, którzy będą miło spędzać czas i rozwijać swoje zainteresowania- powiedział ks. Andrzej Stopyra, proboszcz tej parafii i dziekan dekanatu Lubaczów
Seniorzy z Lubaczowa są pełni optymizmu i nastawieni na nową przygodę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze