Od 16 lipca w kasie Urzędu Miejskiego w Lubaczowie w godzinach zamknięcia kas dla transakcji gotówkowych, opłaty można wykonywać za pomocą kart płatniczych.
- Dotychczas tylko w największych miastach w Polsce można było dokonywać opłat w kasach urzędów korzystając z płatności kartą - Informuje Urząd Miejski w Lubaczowie. Transakcji można dokonywać w godzinach 7:30 - 15:30 w sposób tradycyjny i bezgotówkowy z wykorzystaniem najpopularniejszych kart dostępnych na rynku. Płacenie gotówką jest możliwe w godzinach 7:30 - 14:30. Urząd miejski wprowadzając nową możliwość płatniczą ma na celu zmniejszenie kolejek i skrócenie czasu obsługi Petentów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze